HiKoki CJ36DAW2Z MULTI VOLT akkus szúrófűrész (akku és töltő nélkül, kofferben)
36 V, 800-3500 löket/perc, fűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ36DAW2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus szúrófűrészek
Leírás
  • Kategóriájában a legjobb vágási teljesítmény, még a vezetékesnél is jobb.
  • Az alacsony vibrációnak köszönhetően sima vágási felület.
  • A nagy tolóerő képessé teszi a vágásra teljes terheléssel is.
  • Szerszám nélküli fűrészlap csere: egyszerű és gyors.
  • Porszívóhoz csatlakoztatható (az adapter külön rendelhető).
  • 4 fokozatban állítható előtolás.
  • Kapcsolózár.
  • Fokozatmentes sebesség szabályozás.
  • Fúvó funkció.
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap
  • forgácsvédő
  • saruvédő
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati löketszám: 800 - 3500 löket/perc
Max. vágási vastagság fában: 160 mm
Max. vágási vastagság lágyacélban: 10 mm
Max. vágási vastagság rozsdamentes acélban: 3,2 mm
Legkisebb vágható körív: 25 mm
Löketnagyság: 26 mm
Max. vágási szög: 45°
Teljes hossz: 277 mm
Gép tömege: 2,7 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.