HiKoki UB18DAW4Z akkus LED lámpa (akku és töltő nélkül)
14.4 V/18 V, 2500 lumen, 1.85 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DAW4Z
Leírás
  • Még jobb és még hosszabb ideig tartó megvilágítás.
  • Még nagyobb fényerő.
  • Kiválóan megvilágítja a munkakörnyezetet.
  • Kényelmesen horgozható és fogható.
  • Felakasztható.
  • Háromlábú állvány külön rendelhető hozzá.
  • IP 54 por- és vízállóság.
  • Kompatibilis a MULTI VOLT akkukkal.
Műszaki adatok:
Akku feszültség: 14,4 V és 18 V
LED izzók: 18 W × 1 / 3 W × 8
Fényerő, max.: 2500 lumen
Méretek (SZ x H x M): 203 x 280 x 204 mm