HiKoki UB18DEW4Z akkus LED munkalámpa (akku és töltő nélkül)
18 V, 120/250 lm, 1 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DEW4Z
Leírás
  • 120 Lumen (alacsony) / 250 Lumen (magas) fényerővel rendelkező LED.
  • Nagy fényerejű, hosszú élettartamú LED lámpa.
  • 6 fokozatban, 130°-ig állítható a lámpafej szöge: rugalmas használat.
  • Ergonomikus dizájn: kényelmes használat, tökéletes fogás.
  • Hosszú üzemidő: akár 63 óra egy feltöltéssel (5.0 Ah akku használata esetén).
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Fényerő alacsony / magas: 120 lm / 250 lm
LED: 1 db, 4.7 W
Méretek akkumulátor nélkül: 92 x 79 x 250 mm